TOO MUCH VIBE

Завантаження 3D-перегляду…
TOO MUCH VIBE – спередуTOO MUCH VIBE – ззадуTOO MUCH VIBE – текстура
16 трав. 2025 р. · 1 рік тому
804Перегляди
4Вподобання
73Завантаження
0Обране
2Коментарі
Опис

Inspired by one of my very first skins.Which took on a simular taste.But I thought it could use and upgrade right?! As always here is the new and improved version of VIBE!cause man!I got too Much! Note:The entire skin design was done on the overlay for some reason[I am Stupid]

2 коментарі

Увійдіть, щоб приєднатися до розмови.

  • I
    ItsyAB0y4rtz1 рік тому

    MBarts

    Cool B⁠-⁠) but the inner layer is not vibing like that but the outer lit ;⁠)

    Its kinda hard to keep track of small mistakes when you're busy designing 5 skins a day.
    I was planning on making the inner layer dead black but I decided it was to blank you know.
    Additional I also was very Lazy about it.But thx for pointing it out for me!

  • M
    MBarts1 рік тому

    Cool B⁠-⁠) but the inner layer is not vibing like that but the outer lit ;⁠)